20.9.2019 09:51

Vítání občánků ve Strupčicích

Strupčice - Letošní už druhé vítání občánků proběhlo ve středu 19.10 v odpoledních hodinách na obecním úřadě ve Strupčicích, kde pan starosta slavnostně přivítal 7 nových dětí, z toho tři holčičky a čtyři chlapečky, jmenovitě Tomáš Nevole, Liliana Michálková, Jan Rogl, Jaroslav Jochman, Štěpán Šanda, Julie Vaňousová a Karolína Trejbalová.

Pan starosta obce Luděk Pěnkava ve svém projevu popřál hodně krásných a šťastných okamžiků, mnoho radosti a trpělivosti při výchově malých ratolestí. Poté vyzval rodiče, aby se zvěčnili svým podpisem do pamětní knihy a předal jim se svou asistentkou kytičku s pamětním listem.

Slavnostní atmosféru dovršilo tradiční vystoupení dětí z Mateřské školy ve Strupčicích, a to pod vedením pí Ivety Chloubové, které přednesly své recitační pásmo.

Zajímavost: Od roku 1999 přivítal obecní úřad ve Strupčicích celkem 136 dětí.

Vytvořeno: 21. 10. 2016
Poslední aktualizace: 14. 12. 2016 14:28