2.7.2020 08:14

Svátek má Patricie

Svazek obcí

Přes dvě stovky Švermováků přijely do Strupčic

Přesně 280 zaměstnanců bývalého závodu Jan Šverma dorazily v pátek 2. září do Sportovního areálu ve Strupčicích, kde se konalo již tradiční setkání Švermováků. Akce se konala letos už po osmé a organizátoři nechali více prostoru pro volnou zábavu. Všichni návštěvníci se totiž shodli na tom, že se setkání Švermováků účastní hlavně proto, že je pojí ke kolegům dlouholeté přátelství a právě zde mají kolikrát jedinou šanci se potkat s kolegy, které řadu let neviděli.

Hlavním organizátorem byl sám bývalý vedoucí výroby Josef Pěnkava, který celou akci moderoval a předával výhercům ceny vyhlášené v tombole viz foto.

Vytvořeno: 7. 9. 2016
Poslední aktualizace: 7. 9. 2016 11:41