#
#
#
#
#
#
#
#

Navigace

Odeslat stránku e-mailem

Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Aktuální teplota

9.12.2022 02:46

Aktuální teplota:

0,5 °C

Vlhkost:

90,9 %

Rosný bod:

-0,7 °C

Anketa

Jaký obrázek by se vám líbil na fasádě objektu koupaliště?

Celkem hlasů:
103
Hlasování začalo:
29. 7. 2022
Hlasování končí:
24. 2. 2023

Hlasujte kliknutím na jednu z možností

Kalendář akcí

Mobilní aplikace

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.
Volně ke stažení:

Novinky.cz

práce

Svátek

Svátek má Vratislav

socpom

 

Svazek obcí

Obsah

Sraz historických traktorů v Sušanech

Typ: ostatní
Sraz historických traktorů v Sušanech 1V sobotu 16. září se v Sušanech uskutečnil 2. ročník Srazu historických traktorů a zemědělských strojů. Akce byla zahájena spanilou jízdou, která za hlasitého troubení projela ze Sušan do Hošnic, poté ve Strupčicích objela náves a několik okolních uliček a vracela se zpět. Uvítala ji chomutovská rocková kapela Sundial songem „Malotraktorem“ od skupiny Mig 21. Mezitím se prodávalo občerstvení ve Dřeváku a začínaly soutěže.
Hod válečkem byla soutěž určená pro děti, kde se nejlépe dařilo Jiřině Filipové, a ženy, z nichž byla nejlepší Viki Pavlišová. Vrh mlékárenskou konví je chlapská záležitost. Nejdál dohodil Petr König. Přihlížející i soutěžící se dobře bavili a výherci byli za svou snahu oceněni.
Pro děti bylo připraveno představení hudebního divadla Hnedle vedle. Velmi zajímavou zkušeností pro ně bylo hašení požáru a prohlídka hasičského vozu.
V 16 hod. se na pódiu vystřídal hudební doprovod programu, rockovou kapelu Sundial nahradila hudební skupina Chameleon ze Saběnic.
Velmi zajímavá a zábavná pro diváky i soutěžící byla „Jízda zručnosti“. Každý traktor musel projet s co nejmenším počtem chyb a v co nejkratším čase vytyčenou trasu. Ne každému se to však povedlo. Nejlépe se umístil Michal Záhorský s traktorem Zetor 7011 s krásným časem 42,37s (rozdíl mezi prvním a druhým místem činila pouhá setina sekundy). Další ze soutěží traktorů byl „Sprint na 100m“. V této disciplíně byl nejrychlejší Petr König s traktorem Škoda Liaz 180, který vymezenou

Vytvořeno: 5. 10. 2017
Poslední aktualizace: 24. 11. 2020 11:52
Autor: