#
#
#
#
#
#
#
#

Navigace

Odeslat stránku e-mailem

Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Mobilní aplikace

V OBRAZE

Sledujte informace z našeho webu na svých chytrých telefonech. Využívejte naši novou mobilní aplikaci – V OBRAZE.

Volně ke stažení:

Google playapp

HORY DOLY

Aktuální teplota

19.9.2021 13:16

Aktuální teplota:

13 °C

Vlhkost:

68,8 %

Rosný bod:

7,4 °C

Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

Novinky.cz

práce

Svátek

Svátek má Zita

socpom

soutěž

Svazek obcí

Obsah

Letní hrátky

Na sportovním areálu ve Strupčicích se v sobotu 22. 7. odehrály tradiční letní hrátky, které proměnily místní koupaliště na bojiště netradičního sportovního klání. Sedm týmů zápolilo v osmi soutěžních disciplínách, které na žádném mistroství světa neuvidíte: chůze na lyžích, převozu princezny, praskání balónků, namotávání závaží, skládání znaku, štafeta na lehátkách, přenášení pokladu a sbírání puků.
Celá akce je vždy závislá na počasí, zatímco vloni se příliš nevyvedlo, letošní ročník byl ideální a teplota kolem 30 stupňů přilákala i solidní počet diváků, kteří podporovali svého favorita. V dramatickém závěru nakonec 5. ročník vodních hrátek ovládlo mužstvo Tomáše Hudáka, ale všichni se shodli, že pořadí není tak důležité, protože v téhle soutěži jde hlavně o zábavu. A ta se opravdu vydařila a tak se nechme překvapit, co si organizátoři vymyslí na příští rok.
Soutěžní akci pořádala Obec Strupčice ve spolupráci s Dobrovolným svazkem obcí Chomutovsko, kteří věnovali do soutěže putovní pohár a věcné ceny. Škoda, že se za celý okres Chomutov kromě místních družstev zúčastnili pouze hosté z Bílenců.

Na letní hrátky dále navazovala večerní akce, letní noc, která nabídla vystoupení dvou DJ – Jirky Formánka a Kopyho. Tato dvojka se postarala jak o zábavu, tak o moderaci celého večera. V mezivstupech pak proběhla nezapomenutelná travesti show skupiny Kočky z Litvínova, která svým vystoupením a vtipným stand-upem pobavila všechny diváky naprosto skvěle. Celý zábavný večer pokračoval až do ranních hodin, kde bylo také možno shlédnout i několik soutěží o hodnotné ceny. „Kdo přišel, ten se bavil dobře, takže lze říct, že i letošní vodní hrátky se vydařily,“ uzavřel starosta Strupčic Luděk Pěnkava.