#
#
#
#
#
#
#
#
#

Navigace

Odeslat stránku e-mailem

Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Mobilní aplikace

V OBRAZE

Google playapp

HORY DOLY

Aktuální teplota

25.2.2020 22:30

Aktuální teplota:

5,5 °C

Vlhkost:

83,2 %

Rosný bod:

2,8 °C

Kalendář akcí

Novinky.cz

práce

Svátek

Svátek má Liliana

socpom

soutěž

Obsah

Sraz historických traktorů v Sušanech

Typ: ostatní
Sraz historických traktorů v Sušanech 1V sobotu 16. září se v Sušanech uskutečnil 2. ročník Srazu historických traktorů a zemědělských strojů. Akce byla zahájena spanilou jízdou, která za hlasitého troubení projela ze Sušan do Hošnic, poté ve Strupčicích objela náves a několik okolních uliček a vracela se zpět. Uvítala ji chomutovská rocková kapela Sundial songem „Malotraktorem“ od skupiny Mig 21. Mezitím se prodávalo občerstvení ve Dřeváku a začínaly soutěže.
Hod válečkem byla soutěž určená pro děti, kde se nejlépe dařilo Jiřině Filipové, a ženy, z nichž byla nejlepší Viki Pavlišová. Vrh mlékárenskou konví je chlapská záležitost. Nejdál dohodil Petr König. Přihlížející i soutěžící se dobře bavili a výherci byli za svou snahu oceněni.
Pro děti bylo připraveno představení hudebního divadla Hnedle vedle. Velmi zajímavou zkušeností pro ně bylo hašení požáru a prohlídka hasičského vozu.
V 16 hod. se na pódiu vystřídal hudební doprovod programu, rockovou kapelu Sundial nahradila hudební skupina Chameleon ze Saběnic.
Velmi zajímavá a zábavná pro diváky i soutěžící byla „Jízda zručnosti“. Každý traktor musel projet s co nejmenším počtem chyb a v co nejkratším čase vytyčenou trasu. Ne každému se to však povedlo. Nejlépe se umístil Michal Záhorský s traktorem Zetor 7011 s krásným časem 42,37s (rozdíl mezi prvním a druhým místem činila pouhá setina sekundy). Další ze soutěží traktorů byl „Sprint na 100m“. V této disciplíně byl nejrychlejší Petr König s traktorem Škoda Liaz 180, který vymezenou

Vytvořeno: 5. 10. 2017
Poslední aktualizace: 5. 10. 2017 07:32
Autor: