20.9.2019 09:51

Příprava na letní sezónu

Příprava na letní sezónu 1Jako nové vypadají stoly a lavice ze sportovního areálu, které se využívají na pořádané kulturní akce. Přes zimní období se zaměstnanci obce pustili do jejich broušení a znovu nalakování. Touto prací tedy odstartovali přípravy na letní provoz sportovního areálu. Mimo jiné se také počítá s dostavbou dřevěné pergoly, která byla minulý rok na areále vybudována. Vyměnit se musí také dřevěné palisády oddělující chodník u bazénu od budovy. V plánu byla také větší rekonstrukce fasády sportovního areálu, ale vzhledem k časové náročnosti to vypadá, že se tento záměr bude muset ještě o jeden rok odložit. Než se tedy slavnostně zahájí sezóna, která začíná v sobotu 27. 5., čeká obecní zaměstnance ještě mnoho práce. A jak to bude s letošním ceníkem služeb? Žádné velké změny se asi nečekají, ale vše se dozvíme až po dubnovém zasedání zastupitelstva obce, kde se rozhodne o její podobě.

Vytvořeno: 28. 3. 2017
Poslední aktualizace: 28. 3. 2017 08:08