2.7.2020 08:34

Svátek má Patricie

Svazek obcí

Platba kartou na OÚ

Obecní úřad se rozhodl zřídit terminál, se kterým budou mít obyvatelé možnost platit na úřadě platební kartou. Tato služba navíc bude kombinovat nejen placení kartou, ale také výběr v hotovosti přímo v pokladně úřadu. Na pokladně si bude možné při minimální platbě 300 korun vybrat navíc hotovost až do výše 1500 korun.

Příklad: Pan Novák přijde na OÚ zaplatit poplatek za odpady ve výši 500 korun. Tento poplatek může zaplatit platební kartou a navíc zde má možnost (není povinné) si z BÚ prostřednictvím kreditní karty vybrat 1500 korun, které mu pokladní hotově vydá na OÚ. Vybírat hotovost nejde při platbách do 300 korun.

Honza Hubač, 23. 6. 2016

Vytvořeno: 9. 8. 2016