7.7.2020 20:33

Svátek má Bohuslava

Svazek obcí

Kabiny ozdobí nová fasáda

Jak jsme Vás již informovali v našem předchozím článku ze dne 4. 7. 2016, fotbalové kabiny sportovního klubu získají zcela novou a o poznání hezčí tvář, a to díky naplánované rekonstrukci, která v těchto dnech probíhá na budově.

Při pohledu na komplex areálu je všem zřejmá jedna věc, a to že hlavní dominantou u fotbalového hřiště je nově postavená Sportovní hala. S jejím vybudováním se podařilo jeho okolí zmodernizovat a zkrášlit (nové chodníky, demolice staré pokladny, demontována stará vrata atd.) To vše přispělo k tomu, aby se přistoupilo k rekonstrukci budovy starých kabin, kde má zázemí  fotbalový klub SK Strupčice. Její celkový vzhled byl takříkajíc trnem v oku při pohledu na zmodernizovaný areál fotbalového hřiště. K novému vzhledu přispěje zejména výměna nových oken, za ty původní z 60. let minulého století a hlavně nová fasáda, která bude nejvíce vidět.

Pan starosta Strupčic Luděk Pěnkava k celé věci dodává: ,,Věříme, že se touto rekonstrukcí podaří vytvořit důstojné, příjemné a hezké zázemí, které bude dobře sloužit dalších řadu let“.

Vzhledem k tomu, že práce na fasádě jako už obvykle dělá obec vlastními zaměstnanci, měli by se celkové náklady pohybovat v řádech deseti tisíců.

Honza Hubač, 21. 7. 2016

Vytvořeno: 9. 8. 2016