V OBRAZEGoogle playapp

22.5.2018 17:55

Máte dostatek informací o dění v obci?

5. 10. 2017
neomezeno

Svátek má Emil

6. ples Obce Strupčice

Sobota 17. února

V sobotu 17. února se letos již potřetí zcela zaplnila sportovní hala ve Strupčicích, kde se konal 6. Ples Obce Strupčice.  Čtyři stovky lidí se hned v úvodu mohly pokochat krásným tanečním párem při předtančení společenských tanců. Během večera, který provázela oblíbená skupina Promile, předvedla Taneční skupina The FACT výborné vystoupení s názvem Cesta kolem světa. Ale hlavní host, kterého přivítaly s nadšením především přítomné ženy, byla skupina Lunetic! Ta se po letech nečinnosti znovu dala dohromady a začala koncertovat, ale některé jejich staré hity si návštěvníci plesu i přesto zazpívali s nimi. Po půlnoční tombole s hlavní cenou zapůjčením vozidla na týden zdarma od firmy KŠV, spustil moderátor večera Lukáš Budai svoji show Evolution of dance a na půl hodiny zaplnil parket. Hudební produkce končila v půl čtvrté ráno a většina návštěvníků odcházela k ránu naprosto spokojená.

Vytvořeno: 27. 2. 2018
Poslední aktualizace: 27. 2. 2018 09:09