9.12.2022 03:37

-0,7 °C

Jaký obrázek by se vám líbil na fasádě objektu koupaliště?

29. 7. 2022
24. 2. 2023

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.

Svátek má Vratislav

Svazek obcí

STRUPČICE NABÍZÍ DO PRONÁJMU ZDRAVOTNÍ ORDINACI

Obec Strupčice nabízí do pronájmu zdravotní ordinaci pro praktického lékaře.  Ordinace je umístěna v přízemí nového Domu s pečovatelskou službou ve Strupčicích na návsi a je vybavená  pro okamžité zahájení praxe.  V možnostech obce je ordinaci ještě doplnit o další potřebné lékařské vybavení. Případnému zájemci nabízí obec také byt 3+kk ve zcela novém bytovém domě. Nájemné je stanoveno na 100Kč za rok a obec se podílí na úhradě mezd zdravotní sestry.

Ve Strupčicích vždy v minulosti působil obvodní (praktický) lékař a naposledy zde bylo zaregistrovaných zhruba 500 pacientů, kteří momentálně musí jezdit za svojí praktickou lékařkou do Jirkova. Poslední ordinující lékařka působila ve strupčické ordinaci dvakrát týdně, jednou dopoledne dvě hodiny a podruhé odpoledne tři hodiny. Případní zájemci ať se prosím ozvou na Obecní úřad Strupčice, telefon  474 685 125 nebo 724 148 368, email ou.strupcice@volny.cz.

Vytvořeno: 10. 9. 2018
Poslední aktualizace: 10. 9. 2018 09:48