18.10.2018 03:06

Svátek má Lukáš

Oprava podlahy v tělocvičně Základní školy ve Strupčicích

V průběhu dubna a května 2018 proběhla oprava podlahy tělocvičny Základní školy ve Strupčicích. Byla to poslední fáze likvidace následků vichřice a deště z 29. 10. 2017, při které přišla tělocvična o střechu a déšť následně promočil strop a parketovou podlahu. Zastupitelstvo obce zadalo opravu podlahy firmě MAN PODLAHY s.r.o. z Přibyslavi, s tím, že bude pořízena vrstvená podlaha, jejíž součástí bude i nový rošt. Povrch podlahy tvoří velkoformátové parkety s perodrážkou o rozměru 1200 x 110 mm a tloušťce 22 mm, které jsou navíc k podkladu přilepeny, což by mělo zajistit stabilitu podlahy. Zakázka přišla obec na 484 076 Kč včetně DPH. Celá částka bude obci proplacena pojišťovnou Generali, u které je obec pojištěna. Podlaha je příjemně pružná a vypadá moc pěkně (viz pořízené snímky). To se to bude dětem cvičit!

Vytvořeno: 5. 6. 2018
Poslední aktualizace: 5. 6. 2018 08:31