2.6.2020 05:57

Svátek má Jarmil

NEJ Chomutovska - to nejzajímavější z obcí regionu - VÝSTAVA ONLINE

Putovní výstava infopanelů obcí regionu právě probíhá online na webu Oblastního muzea Chomutov, a také na facebookových stránkách DSO Chomutovsko, kde se každý den věnují jedné obci.

Výstava je momentálně instalována v kostele sv. Kateřiny v Chomutově, který je nyní pro veřejnost uzavřen. Proto se DSO Chomutovsko rozhodlo využít nabídky muzea a zprostředkovat výstavu online.

Pojďte se s námi nyní dozvědět mnoho zajímavostí a poznat, jak krásný je náš region.

Zkrácenou verzi těchto panelů si můžete prohlédnout na webu Oblastního muzea v Chomutově:

Vytvořeno: 15. 4. 2020
Poslední aktualizace: 15. 4. 2020 11:10