23.8.2019 00:52

Svátek má Sandra

Nabídka pro majitele prodejního stánku

Nabízíme možnost postavení si Vašeho stánku na Slavnosti česneku konané dne 28.9.2019 u nás v obci.

Vážení stánkaři a prodejci,

Obec Strupčice připravuje na 28. září letošního roku akci SLAVNOSTI ČESNEKU. Akce bude spojená s tradiční poutí.

Dovolujeme si Vám nabídnout účast na této, předpokládáme, hezké akci, která  bude dostupná i pro obyvatele okolních měst (Chomutov, Jirkov) a obcí. Kulturní program bude zajištěn po celý den. Plakát k akci bude na našich webových a facebokových stránkách zveřejněn v nejbližších dnech.

Prodej nápojů a běžného občerstvení (klobásy, gril, smažené potraviny) si pořadatel zajišťuje sám. Veškeré ostatní stánkaře, hlavně prodejce zboží velice rádi přivítáme na 1.ročníku velké akce, která se doufáme stane tradiční s velkým dosahem v regionu.

Pokud byste měli zájem se se svými produkty / výrobky na slavnostech prezentovat, zapište se, prosím, do přihlašovacího formuláře, abychom mohli domluvit další podmínky Vaší účasti.

Přihlašovací formulář:

Vytvořeno: 24. 7. 2019