V OBRAZEGoogle playapp

22.4.2018 07:04

12 °C

Máte dostatek informací o dění v obci?

5. 10. 2017
neomezeno

Svátek má Evženie

Sraz historických vozidel Chomutov 2018

sraz historických vozidelLetos se koná 24. ročník tohoto setkání. Přihlášeno je 120 vozidel kategorie AUTO – MOTO. Mnoho účastníků je ze sousedního Německa.
Ranní setkání je u Hotelu Arena, po 10. hodině přesun v koloně do centra města, na parkoviště Severočeských dolů a.s. Zde proběhne výstava vozidel, ve 12:00 odstartuje první vozidlo (doba pro start všech účastníků je cca 2 hodiny!) na trať předváděcí jízdy s plněním disciplín (soutěžních úkolů).
Trasa letos účastníky provede z Chomutova přes Spořice, Údlice, Pesvice, Hošnice, Strupčice, Okořín, Vrskmaň, Drmaly, Červený Hrádek, Jirkov, Jindřišská, Boleboř, Kalek, Mezihoří, Blatno zpět do Chomutova. V cíli na nejlepší čeká odměna v podobě pohárů a věcných cen.

Pořadatelem akce je Veteran Car Club Chomutov.

Vytvořeno: 10. 4. 2018
Poslední aktualizace: 10. 4. 2018 11:59